Zaczynamy!

27 marca 2020 r.

Nareszcie możemy pochwalić się naszymi kolumnami, które z powodzeniem wykorzystujemy już od 2 lat! Obecna wymuszona korona-przerwa w organizacji imprez, pozwoliła nam wykorzystać niespodziewanie wolny czas na stworzenie i opublikowanie tej strony.

W porównaniu do udziału w zawodach sportowych, publikacja tej strony to dopiero rozgrzewka przed pierwszym poważnym startem w drodze do medalu olimpijskiego. Poprzedziły ją 2 lata treningów i zaliczonych sprawdzianów, po których KiwiBrick jest naszym faworytem w nadchodzącej rywalizacji z innymi systemami nagłośnieniowymi.

Dyscyplinę w której startujemy trochę sobie wymyśliliśmy, bo prawdopodobnie nikt wcześniej nie konstruował kolumn z myślą o mobilnym nagłośnieniu ulic – ale w efekcie powstał sprzęt bardzo uniwersalny, który wszędzie dojedzie i poradzi sobie ze stawianymi mu najróżniejszymi i nietypowymi zadaniami. Poza nagłośnieniem mobilnym, KiwiBrick zapewniają znakomite brzmienie podczas koncertów, przy nagłośnieniu imprez plenerowych na trudnym terenie oraz w pomieszczeniach.

Uniwersalność systemu kolumn jest możliwa dzięki jego skalowalności – kąt pokrycia i poziom dźwięku regulujemy poprzez ilość użytych kolumn wysokotonowych, a brzmienie poprzez ilość kolumn niskotonowych i subwooferów.

Obecnie na tej stronie umieściliśmy opis podstawowych cech kolumn KiwiBrick, historię ich powstania, trochę danych technicznych oraz propozycje polecanych akcesoriów. Wkrótce chcemy nakręcić film prezentujący kolumny oraz wykonać szczegółowe pomiary ich parametrów podczas pracy w plenerze (o ich dobry wynik jesteśmy spokojni, bo częściowo takie pomiary już wykonaliśmy).